Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. ucdortbes.com web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.

 

Telif Hakları :

ucdortbes.com sitesinin tüm hakları 2016 yılı sonuna kadar üçdörtbeş yayınları Mehmet KIVRAK ile Comtr Kurumsal Web Hizmetleri - Hilal KAFTANCI arasında yapılan anlaşma dahilinde Comtr Kurumsal Web Hizmetleri(Hilal KAFTANCI)'ne aittir. ucdortbes.com sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri,Comtr Kurumsal Web Hizmetleri'nin yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

 

Kullanıcı Yükümlülükleri :

ucdortbes.com sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan Comtr Kurumsal Web Hizmetleri sorumlu tutulamaz.

 

 

Alışveriş güvenliği :

ucdortbes.com aracılığı ile alişveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik Satış işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncü kişilerim müdahale imkanı bulunmamaktadır. Bu güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu , kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup , uluslarası bir standarttır.  ucdortbes.com üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dahilinde kullanılabilir. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece ilgili bankanıza iletilir.

 

 

Hak ve Sorumluluklara Dair :

ucdortbes.com sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarfetmektedir. Fakat,  ucdortbes.com ve sahibi Comtr Kurumsal Web Hizmetleri site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz.

ucdortbes.com  ve sahibi Comtr Kurumsal Web Hizmetleri sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı ucdortbes.com  sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.

 

 

Comtr Kurumsal Web Hizmetleri bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

 

Copyright(c) Comtr Kurumsal Web Hizmetleri